Popis míst

(Drobný popis pro představu jednotlivých míst).

ZÁPAD

Deštivé, bouřné a ne moc hostinné místo pro ty, co nemají rádi neustále špatné počasí. Západ je jediným místem, kde je přístav pro nákladní lodě napříč špatnému počasí. Je také jediným místem, které se nesnaží nikdo dobýt díky majitelům okresu. Kriminalita je tu též zcela nulová.
Ostrov Arkney
Ostrov, který v minulosti, přesněji v 19.století sloužil jako základna lovecké organizace Falanga. Do dnes stojí na pevnině velké základny jakožto trosky, mezi kterými pomalu ale jistě vzrůstá menší obydlená část.
-
SEVER
Okres, který je celoročně sužován mrazy a neustálým sněžením. Sever se dělí na dvě velké části - Hevezarskou (dříve území klanu Hevezar) a Domstolenskou (dříve sídliště smečky Domstolen). Sever se rozdělil po bitvě mezi rody a tím tak nějak rozdělil rodinu Riastenů. V okresu není moc obydlené části, jednak kvůli mrazu a jednak kvůli bojům z minulosti, kdy je půlka Hevezarské části města vypálená. Do Domstolenu se nedostane jen tak někdo, neboť je na hranicích s Hevezarskou částí chráněn nebezpečnými horami a na hranici s mořem a Athelneyou skalami, tím se Domstolen stává skoro nedobytným.
Ostrov Athelneya
Dříve místo plné vrahů, násilníků a další splodiny společnosti, která vzrostla v malou rebelii proti severu. Ostrov byl po nějaké době bombardován, až na povrchu nezůstalo nic. Všechno obyvatelstvo je tedy skryté hluboko pod zemí. V podzemních komplexech by se neznalec snadno ztratil. Athelneya slouží svým podzemím spíše jako vězení pro nepřátele rodu, které vede Joey Riasten.
-
JIH
Okres rozdělený do několika částí, kde v každé části panuje zcela jiný zákon, jiná pravidla, jiná kultura a jiné zvyky, podle toho, kdo část vlastní. Jih je sám o sobě velice žádaným místem pro bydlení, kromě zcela obsazeného centra je druhým místem pro vhodné bydlení.
Ostrov Draycott
Ostrov, který je více méně zaostalejší než zbylé ostrovy. Většinu pevniny pokrývají pouze lesy a zelené pláně, na kterých se pasou různé druhy zvěře, mezi kterými poté stojí několik velkých domů. Zároveň je to ale také jedno z nejčistších míst na celé planetě.
-
VÝCHOD
Nejméně obydlený okres a první nehostinný k životu pro lidské a jiné bytosti. Východ je z 95% pokrytý pouští, kde řádí silné písečné bouře, zbylých 5% je obydleno, ovšem domy jsou hodně poničené od bouří, které z pouští sem tam zavítají i do obydlené části. Mimo bouřky východ sužuje i velké horko a teplota za dne neklesne pod 45°C. Ačkoliv přes nehostinné podmínky je východ stále pod tlakem severu, který se tuto pouštní území snaží dobýt.
Ostrov Etras
Ostrov, který se ode všech liší svými plážemi, které nejsou zlatavé, jako na jiných ostrovech, které sídlí v teplejší oblasti Xeniasu. Barva pláží je uhelně černá. Písek není nijak poškozen, pouze má jinou barvu, a dá se říci, že je i jemnější než písek zlatý na jiných ostrovech. Na jistých místech jsou kolem ostrova vysoké skály, do kterých nekompromisně narážejí silné vlny.
Ostrov Sorores
Sorores, neboli latinsky dvojčata. Ostrov se opravdu dělí na dvě části, které spojuje masivní most z červeného dřeva. Celý ostrov jako by se zastavil ve viktoriánské době a podzimu. Ačkoliv ostrov sídlí na teplém východu, není tomu tak a obyvatelé spíše pokládají svou přítomnost k západu. Na ostrově jsou často velké průtrže a silný, nárazový vítr.
-
CENTRUM
Jediné místo, kde je počasí vyrovnané a teplota se nemění a nikdy neklesne pod 20°C. Centrum je nejvíce obydlená část města a také nejrušnější, proto je nejvíce hlídaná vládou Xeniasu.